Odszkodowania wypłacane przez ubezpieczycieli są zaniżane nieważne gdzie mieszkacie, czy jest zaniżone odszkodowanie Zielona Górato Zielona Góra czy Poznań. Naszą działalność prowadzimy po to, aby pomagać osobom, które zostały oszukane przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Otwierając biuro w Zielonej Górze przyświecała nam myśl, że nie każdy jest w stanie poradzić sobie sam z takim stanem rzeczy. Powody, dla których poszkodowani nie dociekają dlaczego kwota odszkodowania jest zaniżona i opiewa na taką a nie inną sumę mogą być różne. Brak czasu, nieznajomość przepisów, zły stan zdrowia lub po prostu przekonanie, że jedna indywidualna osoba nie ma siły przebicia i sama nie poradzi sobie z wielką firmą. Długoletnie doświadczenie naszych prawników pozwala na szybkie i skuteczne załatwienie sprawy. Czasem dzieje się to bezpośrednio u ubezpieczyciela, a czasem w sądzie.

Jak nie dać się nabrać.  Zaniżone odszkodowanie Zielona Góra?

W teorii każdy mieszkaniec Zielonej Góry może sam ustrzec się przed zaniżonym odszkodowaniem. Wystarczy tylko znać przepisy i system działania ubezpieczalni. Trzeba wiedzieć na jakim etapie ubezpieczyciel może zinterpretować przepisy na swój sposób, który będzie dla nas niekorzystny. W teorii… W praktyce większość z nas nie czyta na co dzień kodeksów, aktów prawnych i nie uczy się ich na pamięć. Często też nie czytamy umów, które podpisujemy z firmami ubezpieczeniowymi. Nawet jeśli pokusimy się o dokładne zapoznanie się z umową, jest ona napisana takim językiem, że często nie do końca rozumiemy co autor miał na myśli. Stąd krótka droga do interpretacji punktów i przepisów w umowie na korzyść i wypłacone zaniżone odszkodowanie. Zielona Góra i jej mieszkańcy podobnie jak inne miasta i ich mieszkańcy często doświadcza tego problemu.

Skontaktuj się z nami i odzyskaj zaniżone odszkodowanie w Zielonej Górze.

Oferujemy swoje usługi w zakresie wypłaty zaniżonych odszkodowań na terenie Zielonej Góry i okolic. Jeżeli Mieszkacie w innym regionie również możecie się z nami skontaktować. Jakimi przypadkami się zajmujemy? Odzyskiwanie zaniżonych odszkodowań kojarzy się głównie z odszkodowaniami dotyczącymi wypadków i kolizji oraz uszkodzonym autem. Prawda jest taka, że jesteśmy chronieni na wiele sposobów i możemy uzyskać odszkodowanie za przeróżne wypadki i zdarzenia. Błąd medyczny, pożar lub zalanie, poślizgnięcie się na źle oznakowanej lub źle utrzymanej nawierzchni to tylko kilka z nich. Takie zdarzenia losowe mają miejsce nie tylko w Zielonej Górze i dopóki nie przytrafią się nam nie dopuszczamy do naszych myśli, że to właśnie my możemy być ich głównymi bohaterami. Uświadamiamy to sobie dopiero po fakcie, a zaniżone odszkodowanie zamiast ukoić czy przywrócić poprzedni stan dodatkowo pogłębia naszą złość. Jeżeli chcecie pomocnej dłoni w przejściu wszystkich procedur w celu odzyskania zaniżonego odszkodowania zgłoście się do nas. Eucero – nam można zaufać.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty od firmy EUCERO SP Z O.O. za pośrednictwem telefonu